Umístění našich žáků v okresních kolech vědomostních a dovednostních soutěží (2011/12)

Vloženo: 16.6.2012

text text text text text textv text text text text text text textv text text text text text text textv text text text text text text textv text text text text text text textv text text text text text text textv text text text text text text textv text text text text text text textv text

soutěž soutěžící třída umístění
Talentová soutěž ZAV Matěj Prskavec 9. B 1. místo
  Kateřina Fortnerová 9. B 2. místo
  Jana Stránská 9. B 3. místo
Olympiáda v Čj Anna Blechová 9. A 11. místo
  Petra Bartoňová 9. A 18. místo
Dětská scéna (recitace) Kateřina Pažoutová 3. B 3. místo
  Klára Dědinová 5. A Čestné uznání
  Matěj Kořínek 7. A 3. místo
Dějepisná olympiáda Karolína Sedláčková 9. A 3. místo
  Anna Blechová 9. A 10. místo
Vlastík (vlastivědná soutěž) Matěj Paclt  5. A  6. místo 
  Michaela Sedláčková 4. A   
  Filip Hložek  3. A   
  Ondřej Kovařík 2. A  
Zeměpisná olympiáda Zdeněk Havel  7. B  5. místo  
  Matěj Kořínek  7. A 6. místo  
  Tomáš Kroupa  7. B  11. místo  
  Karolína Sedláčková  9. A  3. místo  
  Jiří Kohout 8. A  11. místo 
  Anna Blechová   9. A  19. místo   
Biologická olympiáda  Anna Blechová  9. A 3. místo   
  Karolína Sedláčková  9. A 4. místo 
  Jiří Kohout  8. A 16. místo   
Chemická olympiáda   Karolína Sedláčková   9. A 6. místo
  Anna Blechová   9. A  14. místo  
  Jana Stránská  9. B 18. místo  
Matematická olympiáda    Matěj Paclt 5. A 9. místo   
  Martina Vesecká  6. B  9. místo   
  Karolína Knesplová  6. B 30. místo 
  Adéla Lendělová 6. A 32. místo 
  Alžběta Blechová 6. A 39. místo 
  Jana Stránská 9. B 9.-10. místo 
Pythagoriáda  Matěj Paclt  5. A 6.- 9. místo  
  Alena Motáňová  5. B  6.- 9. místo  
  Nikol Vlkovská  5. B   18. místo
Matematický klokan Jaroslava Pažoutová 2. B 1.- 8. místo
Závod zdravotních hlídek Anna Blechová  9. A  8. místo 
  Petra Bartoňová 9. A   
  Petr Lenděl 9. A   
  Matěj Prskavec 9. B   
  Pavel Valášek 8. A   
  Ondřej Bartoš 9. A  9. místo 
  Aneta Boháčková  9. A   
  Nikola Kučerová  9. A   
  Petr Pham Phu  9. B   
  Karolína Sedláčková  9. A  

Přijímací řízení - komentář k připomínkám

Vážení rodiče,

děkuji za vyplnění a odevzdání dotazníků, které mi slouží jako zpětná vazba v mé práci...

Schůzka rodičů dětí nově nastupujících do MŠ Dobrovice

Základní škola a mateřská škola Dobrovice vás zve na 

Informační schůzku rodičů dětí nově nastupujících do...

Adresa

Komenského 46
294 41 Dobrovice

Sekretariát

326 398 338
736 629 574

Ředitelna

326 398 339

sekretariat@zsdobrovice.cz

Účet školy

0484789369 / 0800