Studijní a sportovní soutěže ve školním roce 2015/2016

Vloženo: 05.9.2016

V loňském školní roce se naši žáci úspěšně účastnili soutěží a olympiád ve všech směrech zájmu - uspěli jsme ve vědomostních, dovednostních i sportovních soutěžích. Všem děkujeme za vzornou reprezantaci školy.

Studijní a sportovní soutěže ve školním roce 2015/2016

Soutěž

Úroveň

Soutěžící

třída

umístění

ZAV – talentová soutěž v psaní na PC

Okresní

Denisa Benešová

IX.A

1.

Michal Mikyška

IX.A

2.

Martin Sova

IX.A

3.

Dějepisná olympiáda

Okresní

Barbora Šuláková

VIII.A

20.

Michaela Sedláčková

VIII.A

23.

Václav Havelka

VIII.A

46.

Matematická olympiáda

Okresní

Michaela Růžičková

VII.A

20. – 22.

Johana Pažoutová

VI.B

29.

Kateřina Pažoutová

VII.A

35. – 39.

Biologická olympiáda

Okresní

Klára Dědinová

IX.A

3.

Kateřina Pažoutová

VII.A

3.

Michaela Růžičková

VII.A

4.

Anna Richtrová

VII.A

1.

Krajské

Klára Dědinová

IX.A

21.

Anna Richtrová

VII.A

13.

Kateřina Pažoutová

VII.A

20.

Olympiáda v českém jazyce

Okresní

Tomáš Vejvoda

IX.A

15. – 20.

Klára Dědinová

IX.A

11. – 12.

Zeměpisná olympiáda

Okresní

Vilém Raška

VII.A

9.

Michaela Růžičková

VII.A

2.

Filip Urban

VI.A

5.

Petr Durna

VI.B

20.

Kateřina Benešová

VIII.A

17.

Tomáš Vejvoda

IX.A

4.

Krajské

Michaela Růžičková

VII.A

8.

Klokan matematická soutěž

Okresní

Veronika Šantínová

IV.A

22. – 24.

Jiří Stehlík

IV.A

25. – 27.

Dětská scéna - recitační soutěž

Okresní

Jan Koukl

III.B

3.

Elisabet Brodská

IV.B

čestné uznání

Vlastík vlastivědná soutěž pro 1. st.

Oblastní

L. Zajíček, J. Krátký, T. Vesecká, T. Částková

II.B

III.B

IV.B

V.B

6.

Basketbalový turnaj

Okresní

L. Salamin, A. Motáňová, V. Pavlíčková, D. Benešová, L. Klimešová, A. Procházková, M. Boháčková, B. Šuláková

IX.A

IX.A

IX.A

IX.A

IX.A

VIII.A

VIII.A

VII.A

4.

Florbalový turnaj

Školní

Hlaváček J., Sova M., Štefan Horváth

VIII.A

IX.A

IX.A

1.

Orientační běh

školní

Š. Horváth, J.Ištok, M. Kulhánek, P. Kühmel

VII.A

1.

J. Knespl, J.Masák, K. Richter, V. Tichý

VIII.A

2.

M. Sedláčková, K. Štechová, M. Boháčková,

B. Šuláková

VIII.A

3.

Pohár rozhlasu

kategorie IV.

Okresní

L. Klimešová, D. Benešová, L. Salamin

B. Šuláková, D. Graclová, V. Pavlíčková, V. Baleková, Hložková A., Boháčková M., Kravčenko N.

VIII.A

IX.A

8.

Pohár rozhlasu

kategorie IV.

Okresní

Mikyška M., Horváth J., Žižka P. Vejvoda T., Maršík S., Sova M., Hlaváček J., Tichý V., Faix M.

VIII.A

IX.A

10.

Pohár rozhlasu

kategorie III.

Okresní

P. Kühmel, M. Kulhánek, Lapuník,  D. Niems, P. Prokop, M. Mráček, J. Ištok, O. Budka, Siklenka M., Procházka S.

VI.A/B, VII.A

10.

Středočeský taneční pohár – starší žákyně

okresní

B. Šuláková, M. Sedláčková, K. Benešová,

O. Demčyková, A. Vítková, K. Kynkalová,

A. Radikovská, K. Dědková, A. Havlátová,

M. Šedivá, V. Čiháková, N. Kroupová,

B. Sklenářová, A. Štolcová, Z. Klacková,

E Valášková, L. a A. Motáňová, M. Sobotková,

D. Graclová, S. Dragnevová, M. Růžičková,

E. Najmanová, E. Masáková, N. Wágnerová,

T. Štumfová, A. Jahodová, K. Vencálková,

L. Dvořáková

V.A

V.B

VI.A

VI.B

VII.A

VIII.A

IX.A

1.

krajské

11.

Středočeský taneční pohár – mladší žákyně

Okresní

A. Šuláková, E. Loudová, K. Hejdrychová, T. Štumfová, K. Vencálková, A. Jahodová, N. Wágnerová, K. Baldová, M. Šepsová, E. Grusová

II.B

III.B

IV.B

6.

Turnaj v přehazované

Okresní

A. Šuláková, K. Hejdrychová, Vesecká T., E. Loudová, M. Urbanová, J. Navrátil, P. Volprechtová, J. Grus,

M. Kroupa, J. Hložek, J. Hrobský, J. Sobotka

IV.A

IV.B

V.A

V.B

8.

Přespolní běh na Štěpánce – mladší žactvo

okresní

Dvořák L., D. Henrich, O. Studnička, D. Landa,

T. Mojžíš

III.A

III.B

IV.A

IV.B

V.A

V.B

9.

T. Vesecká,K. Hejdrychová, M. Urbanová,

K. Šilhová, L. Pažoutová

6.

A. Čerychová,N. Vávrová, A. Šuláková,

V. a A. Šantínovy

10.

J. Hložek, P. Oplt, V. Pavlíček, M. Polák, P. Šak, J. Zvěřina

9.

Fotbal McDonald’s cup

Okresní

J. Hložek, A. Čapek, V. Pavlíček, J. J. Kovařík,

M. Kulhánek, P. Kühmel, , P. a J. Durnovi,

V. Odstrčil, J. Zvěřina, J. Boháček,

IV.A

IV.B

V.A

V.B

6.

Atletický víceboj

1. – 2. tříd

Okresní

E. Prokopová, D. Picek, E. Krátká, L. Stehlík,

M. Helichová, M. Kolesár, T. Michalská, A. Tümmler,

A. Kolářová

I.A

I.B

II.A

II.B

6.

Atletický víceboj

1. – 2. Tříd

Okresní – jednotlivci

Lukáš Stehlík, Tereza Michalská

I.B

II.B

1.

Turnaj ve vybíjené

Okresní

K. Hejdrychová, M. Štechová, N. Wágnerová,

E. Masáková, T. Štumfová, E. Najmanová,

A. Jahodová, A. Čerychová, T. Částková,

P. Volprechtová, A. Horáková

IV.A

IV.B

V.A

V.B

3.


Zápis dětí do prvního ročníku

Základní škola a mateřská škola Dobrovice, Komenského 46, 29441 Dobrovice,

tel.fax 326398338-9

 

Přijímací řízení na střední školy krok za krokem:

(shrnutí informací z rodičovské schůzky)

Co dělat nyní?

  • vybírat vhodnou střední školu, získávat...

Adresa

Komenského 46
294 41 Dobrovice

Sekretariát

326 398 338
736 629 574

Ředitelna

326 398 339

sekretariat@zsdobrovice.cz

Účet školy

0484789369 / 0800