Studijní a sportovní soutěže ve školním roce 2014/2015

Vloženo: 30.8.2015

Každoročně se naši žáci podle svých schopností a zájmu účastní řady soutěží a olympiád. Jak se nám v tomto školním roce dařilo se přesvědčte sami. Letošní rok byl pro nás úspěšný zejména v psaní na PC, informatice a matematice. A jako obvykle neztratili jsme se ani v kolektivních sportech - basketbal,florbal a další. Všem velký dík za reprezentaci školy. 

 

Studijní a sportovní soutěže ve školním roce 2014/2015

 

Soutěž

Úroveň

Soutěžící

třída

umístění

ZAV – talentová soutěž v psaní na PC

Okresní

Jana Štolcová

IX. A

1.

Veronika Honců

IX. A

2.

Michaela Opltová

IX. A

3.

Dějepisná olympiáda

Okresní

Lucie Horáková

IX. A

13.

Matematická olympiáda

Okresní

Adriana Liptáková

IX. A

12. -14.

Marie Sobotková

V. A

12. -18.

Kateřina Pažoutová

VI. B

15. – 17.

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Okresní

Jana Štolcová

IX. A

8.

Marie Hendrychová

IX. A

10.

Biologická olympiáda

Okresní

Klára Dědinová

VIII. A

3.

Kateřina Pažoutová

VI. B

4.

Michaela Růžičková

VI. A

7.

Anna Richtrová

VI. B

8.

Krajské

Klára Dědinová

VIII. A

13.

Olympiáda v českém jazyce

Okresní

Eliška Horáková

IX. B

6. – 9.

Jana Štolcová

IX. A

24. -25.

Zeměpisná olympiáda

Okresní

Vilém Raška

VI. A

4.

Michaela Růžičková

VI. A

3.

Mikuláš Kulhánek

VI. B

6.

Jana Štolcová

IX. A

19.

Marie Hendrychová

IX. A

22.

Bobřík informatiky iBobr

Celostátní

Michaela Růžičková

VI. A

1.

Klokan matematická soutěž

Okresní

Ondrej Hovanec

V. A

2.

Dětská scéna recitační soutěž

Okresní

Nela Vávrová

III. A

čestné uznání

Marie Hendrychová

IX. A

Vlastík vlastivědná soutěž pro 1. st.

Oblastní

O. Budka, A. Čerychová, T. Vesecká, J. Krátký

II.

III. B

IV. B

V. B

10.

Basketbalový turnaj

Okresní

Nikola Grusová

Eliška Horáková

Tereza Machačová

Michaela Opltová

Sabina Horáková

Lenka Salamin

Alena Motáňová

Veronika Pavlíčková

IX. A

IX. A

IX. A

IX. A

IX. A

VIII. A

VIII. A

VII. A

3.

Florbalový turnaj

Školní

Jakub Hlaváček

Luboš Humpola

Martin Machačka

VIII. A

IX. A

IX. A

1.

Basketbalový

turnaj smíšených

družstev

Školní

Jakub Hlaváček

Jan Horváth

Martin Sova

VIII. A

VIII. A

VIII. A

1.

Pohár rozhlasu

kategorie IV.

Okresní

L. Klimešová, A. Motáňová, K. Dědinová, A. Liptáková, D. Benešová, U. Salamin

VIII. A,

IX. A

10.

Pohár rozhlasu

kategorie IV.

Okresní

P. Kubík, M. Machačka, D. Svoboda, M. Mikyška, L. Humpola, M. Sova, V. Hašek, J. Hlaváček, T. Vejvoda

VIII. A,

IX. A

7.

Pohár rozhlasu

kategorie III.

Okresní

J. Masák, J. Zeman, P. Kühmel, M. Kulhánek, Š. Horváth, J. Lapuník, S. Farkaš, S. Maršík, V. Tichý, D. Niems

VI. A/B, VII. A

12.

Pohár rozhlasu

kategorie III.

okresní

N. Kravčenko, B. Šuláková, D. Graclová, V. Pavlíčková, A. Vítková,

VI. B,

VII. A

11.

Atletický čtyřboj

kategorie IV.

Okresní

L. Humpola, M. Machačka, D. Svoboda, T. Vejvoda, P. Svárovský

VIII. A,

IX. A

7.

Atletický čtyřboj

kategorie IV.

Okresní

D. Benešová, A. Liptáková, A. Lendělová, S. Horáková, U. Salamin,

VIII. A,

IX. A

8.

Středočeský taneční pohár

okresní

B. Šuláková, M. Sedláčková, K. Benešová, O. Demčyková, A. Vítková, K. Kynkalová, A. Radikovská, A. Sedláčková, K. Dědková, A. Havlátová, A: Svobodová, M. Šedivá, V. Čiháková, A. Bartošová, N. Kroupová, B. Sklenářová, A. Štolcová, Z. Klacková

V. A,

V. B,

 VI. A, VI. B, VII. A, VIII. A

1.

krajské

11.

Turnaj ve vybíjené

Okresní

B. Sklenářová, A. Radikovská, K. Kučerová, L. Dvořáková, L. Motáňová, N. Žizková, A. Paříková, G. Vlkovská, A. Čerychová, A. Šuláková, K. Hejdrychová, E. Pekařová, T. Částková,

 

 

 

 

 

 

 

III. B

IV. B

V. A

V. B

3.

Krajské

9.

Přespolní běh na Štěpánce – mladší žactvo

okresní

M. Prokeš, D. Hendrych, J. Navrátil, V. Pavlíček, J. Lepka

 

9.

N. Vávrová, T. Vesecká, E. Grusová, A. Šuláková, K. Hejdrychová

3.

Z. Klacková, A. Horáková, A. Čerychová, L. Dvořáková, A. Jahodová

5.

Přespolní běh na Štěpánce – starší žactvo

okresní

D. Štika, M. Svoboda, M. Kulhánek, J. Ištok

 

8.

B. Šuláková, A. Vítková, V. Pavlíčková, M. Růžičková, D. Graclová

5.

K. Dědinová, L. Salamin, M. Váradyová, V. Mahaščuková, D. Benešová

11.

Fotbal McDonald’s cup

Okrskové

J. Hložek, A. Čapek, V. Pavlíček, J. Ištok, J. Kovařík, M. Kulhánek, P. Kühmel, , P. a J. Durnovi, S. Procházka, V. Odstrčil, J. Zvěřina, J. Boháček, P. Kühmel

IV. A, IV.B,V.A, V. B

4.


Přijímací řízení - komentář k připomínkám

Vážení rodiče,

děkuji za vyplnění a odevzdání dotazníků, které mi slouží jako zpětná vazba v mé práci...

Schůzka rodičů dětí nově nastupujících do MŠ Dobrovice

Základní škola a mateřská škola Dobrovice vás zve na 

Informační schůzku rodičů dětí nově nastupujících do...

Adresa

Komenského 46
294 41 Dobrovice

Sekretariát

326 398 338
736 629 574

Ředitelna

326 398 339

sekretariat@zsdobrovice.cz

Účet školy

0484789369 / 0800