Studijní a sportovní soutěže ve školním roce 2013/2014

Vloženo: 05.2.2015

Naši žáci se úspěšně prezentují nejen ve škole, ale i v různých vědomostních a sportovních olympiádách. Pod vedením zkušených učitelů dosahují i na přední umístění nejen v dovestnostech psaní na PC, ale i v matematice, biologii a sportovních kláních. 

Studijní soutěže ve školním roce 2013/2014

Soutěž

Úroveň

Soutěžící

třída

umístění

ZAV soutěž v psaní na PC

Okresní

Václav Stříbrný

IX. A

1.

Kateřina Dočekalová

IX. A

2.

Veronika Janečková

IX. A

3.

Dějepisná olympiáda

Okresní

Marie Hendrychová

VIII. A

23.

Olympiáda z českého jazyka

Okresní

Marie Hendrychová

VIII. A

19.

Marek Brabec

IX. A

23.

Konverzační soutěž v Aj

Okresní

Jana Štolcová

VIII. A

2.

Matematický klokan

Celostátní

Ondřej Chovanec

IV. A

1.

Biologická olympiáda

Okresní

Klára Dědinová

VII. A

1.

Krajské

Klára Dědinová

VII. A

3.

Zeměpisná olympiáda

Okresní

Michaela Boháčková

VI. A

10.

Michaela Sedláčková

VI. A

19.

Jana Štolcová

VIII. A

17.

Matěj Kořínek

IX. A

18.

Závod zdravotnických hlídek

Okresní

Zdeněk Havel

Jakub Boháček

Karel Balej

Lukáš Kyznar

Pavel Svárovský

VIII. A/B

5.

 

Sportovní soutěže ve školním roce 2013/2014

Soutěž

Úroveň

Soutěžící

Třída

umístění

Basketbalový turnaj dívky

Okresní

Nikola Grusová

Eliška Horáková

Tereza Machačová

Michaela Opltová

Sabina Horáková

Uljana Salamin

Alena Motáňová

Veronika Pavlíčková

VIII. B

VII. A

 

3.

Basketbalový turnaj chlapci

Okresní

Václav Stříbrný

Matěj Kořínek

Zdeněk Suchý

Petr Budka

Tomáš Ginzl

Martin Machačka

IX. A/B

VIII. B

5.

Přespolní běh na Štěpánce

Okresní

Martin Kopecký

 David Gracl

Michal Mikyška

Martin Sova

Tomáš Vejvoda

VI. A

VII. A

3.

Eliška Horáková

Sabina Horáková

Denisa Benešová

Lucie Klimešová

Uljana Salamin

VIII. B

VII. A

3.

Karolína Drahotová

Natálie Rychterová

Petra Grusová

Barbora Janečková

Veronika Kulichová

IX. B/A

6.

OVOV

Okresní

Karolína Drahotová

IX. B

3.

Martin Kopecký

VI. A

1.

Adéla Lendělová

VIII. A

3.

OVOV

krajské

Adéla Lendělová

VIII. A

3.

Florbalový turnaj Orion cup

Okresní

Jakub Hlaváček

Václav Hašek

Jakub Boháček

Vojtěch Pabyška

Zdeněk Suchý

Martin Svoboda

Václav Stříbrný

Petr Budka

Tomáš Kroupa

 

VII. A

VIII. A

IX. A/B

9.

Turnaj ve vybíjené

Okresní

Alexandra Vítková

Pavlína Turáková

Alena Svobodová

Adéla Havlátová

Michaela Růžičková

Anna Posltová

Adéla Paříková

Anna Radikovská

Soňa Kubínová

Barbora Sklenářová

Lucie Motáňová

IV. A

V. B

4.

Pohár Rozhlasu Starší žákyně

Okresní

Kulichová Veronika

Grusová Petra

Lendělová Adéla

Liptáková Adriana

Horáková Sabina

Drahotová Karolína

Miková Alena

Janečková Barbora

IX. A/B

VIII. A/B

6.

Pohár Rozhlasu starší žáci

Okresní

Novák Jakub

Svoboda David

Machačka Martin

Humpola Luboš

Balej Karel

Svárovský Pavel

Suchý Zdeněk

Ginzl Tomáš

Horváth Jan

Koller Aleš

IX. B

VIII. A/B

9.

Pohár Rozhlasu mladší žákyně

Okresní

Vladěna Baleková

Barbora Šuláková

Dorothea Graclová

Michaela Sedláčková

Veronika Pavlíčková

Denisa Benešová

Lucie Klimešová

Lucie Kovaříková

Alena Motáňová

Anna Procházková

Uljana Salamin

VI. A

VII. A

13.

Pohár Rozhlasu mladší žáci

Okresní

David Gracl

Martin Kopecký

Samuel Farkaš

Martin Sova

Michal Mikyška

Jakub Hlaváček

Tomáš Vejvoda

Václav Havelka

 

VI. A

VII. A

9.

Atletický čtyřboj starší žákyně

Okresní

Karolína Drahotová

Natálie Rychterová

Alena Míková

Adriana Liptáková

Petra Grusová

IX. B

VIII. A

13.

Atletický čtyřboj starší žáci

Okresní

Petr Budka

Tomáš Kroupa

Luboš Humpola

Martin Machačka

Aleš Koller

IX. B

VIII. B

13.


Volné pracovní místo

Základní škola a mateřská škola Dobrovice přijme od 19. 8. 2019 učitele/ku do mateřské školy na plný úvazek....

Zápis do mateřské školy

Základní škola a mateřská škola Dobrovice, Komenského 46,

294 41...

Adresa

Komenského 46
294 41 Dobrovice

Sekretariát

326 398 338
736 629 574

Ředitelna

326 398 339

sekretariat@zsdobrovice.cz

Účet školy

0484789369 / 0800